להיות מכוסים מול מס הכנסה

חוששים? הנושא מורכב? פעם ראשונה במגע עם רשות המסים? – מגיע לך לעבוד עם רואי החשבון המומחים בישראל שיתנו לך את השקט הנפשי והליווי המקצועי בתהליך.

שיחת ייעוץ ללא התחייבות ובחינם!

הזמן שלך יקר מגיע לך הטוב ביותר

ייצוג מלא מול רשות המסים

האינטרקציה מול רשויות המס מאיימת ובצדק ודורשת מענה על שאלות וטפסים שלא ברורים למי שאינו בקיא בקריפטו. מהגשה של דוח שנתי (טופס 1301) ועד לביטול קנסות – אין סיבה לעשות זאת לבד.

דיווח על רווח הון (טופס 1399)

דיווח עצמאי לרשויות המס יכול להיות מאתגר, וטעויות עשויות להיות יקרות. מילוי ודיווח מקצועי של רו"ח יתן את הביטחון שלא רק שהכל דווח כחוק, אלה שגם החיסכון שניתן להפיק הוא מקסימלי.

הגשת הצהרות הון

מס הכנסה רוצים לבחון את שווי הנכסים שברשותכם? גם מטבעות הקריפטו נחשבים כנכס ולכן חשוב להצהיר על כך בצורה מדויקת ונכונה. לכן חשוב להקפיד שהעבודה תעשה ע"י רו"ח מקצועי ומנוסה במטרה לחסוך בעיות עתידיות עם הדיווח.

לחסוך כסף וגם לקבל החזרים

בדיקת דוחות קריפטו

רו"ח מתמחה בקריפטו עושה כל מה שצריך כדי שהדוח שלכם יהיה מושלם כשהוא מוגש למס הכנסה. הכל במטרה לתת לך שקט נפשי שהכל מסודר ועומד בדרישות רשויות המס.

אופטימזצית מס

עם מומחה יש הזדמניות לחסוך כסף בקריפטו, ואפילו לקבל החזרים מרשויות המס. בחינת אופן ההשקעה ע"י רו"ח מומחה לתחום יכולה להניב מספר דרכים בהם ניתן לדחות ולהקטין את נטל המס בצורה חוקית.

קיזוז הפסדי הון

 לא כל ההשקעות בחיים מצליחות, ומי שעושה גם נכשל לעיתים. כאשר מדובר על השקעות ניתן, במרבית המקרים, לקבל החזרי מס או לצמצם תשלומים עתידיים של מס ולהשאיר אצלך יותר כסף בכיס.

גם במקרים המורכבים ביותר עובדים עבורך

דיווח רטרואקטיבי למס הכנסה

חוששים מקנסות ועיצומים כי לא דיווחתם למס? במקום להסתבך, רואי החשבון שלנו יפתרו לכם את המצב המורכב, יתנהלו ויטפלו בכל הבירוקרטיה מול מס הכנסה, ויוודאו שלא תקבלו קנסות כדי שתוכלו להמשיך להשקיע בראש שקט.

ליווי בהליך גילוי מרצון

החשש מקנסות וחשיפה פלילית בדיווח מאוחר לגיטימי. לכן, במקרים מסויימים ניתן לנצל את ההזדמנות ולדווח בצורה מוסדרת ולהגן על עצמכם מהאיום. במקרים אלה הניסיון שלנו מדבר בעד עצמו, עם הצלחות רבות בנושא לאורך השנים.

דיוני שומה מול מס הכנסה

אין דבר מלחיץ יותר מאשר ביקורת של רשויות המס. זה קורה לטובים ביותר ואתם לא צריכים להתמודד עם זה לבד. כל צוות המומחים של בלוקסטקס יעמוד לרשותכם ויעשו הכל כדי להקטין את הסיכון והחיכוך מול רשויות המס.

הנה מה שיש ללקוחות המדהימים שלנו לומר עלינו