הבנק עצר את העברת הכספים?

שואל על מקור הכסף? נתיב הכסף? דורש אישורים? זה לא צריך להיות כאב הראש שלך.

שיחת ייעוץ ללא התחייבות ובחינם!

האם אפשר להפקיד כסף מקריפטו לבנק?

בקצרה כן

הבנקים בישראל מחוייבים לנהל סיכון ולקבל הפקדות כספים שמקורם בקריפטו (בעקבות נוהל בנקאי תקין 411).

כסף תקין

אחריותו של הבנק היא לוודא שכסף המופקד אל הבנק הוא כסף תקין אשר עונה על הגדרות הסיכון של הבנק. במילים אחרות הבנק אינו יכול לסרב לקבל כספים ללא סיבה.

פעילות מדווחת

כחלק מהדרישות, הבנק רוצה לדעת שהכסף המופקד בבנק והפעילות אשר יצרה את הכסף (המקור) מדווחת כנדרש למס הכנסה. ללא זה הבנק אינו יכול לקבל כספים.

דיווח

קודם כל יש לדווח על כלל הפעילות לרשויות המס. דיווח מלא ושלם בעזרת בלוקסטקס מספק נוחות לבנק שהפעילות תקינה, חוקית ומדווחת.

נתיב הכסף

מתאר את הפעילות וערוך באופן בו הבנק יכול להבין את הפעילות בקריפטו ולבחון את מקור הכספים. נתיב זה מתקבל חתום ונערך ע"י בלוקסטקס כגורם טכנולוגי מאושר.

אסמכתאות

בלוקסטקס, המוכרת כגורם מומחה לאישורי נתיב כסף עבור הבנקים הגדולים בישראל, מספקת אישורי נתיב כסף ואסמכתאות נוספות עבור הפקדות בהתאם לנוהל בנקאי תקין 411.

איך אנחנו עושים את זה

מגיע לך שמומחה יעבוד עבורך

ליווי

מתהליך הדיווח הראשוני ומהחייב לרשויות המס ועד לעבודה מול הבנק וגורמי ציות נוספים, אין שום סיבה לעשות את זה ללא גורם מומחה.

גורם מומחה

בלוקסטקס מוכרת כגורם מקצועי חיצוני ע"י הבנקים ובעלת מומחיות בתחום זה, מה שמאפשר גם להכניס כספים לבנק וגם להתאים את הפתרון המתאים לך.

פתרונות

גם במקרים המורכבים ביותר יש לנו ניסיון בהתאמת פתרונות יחודיים לצרכים יחודיים. ברור לנו שלא כל המשקיעים זהים ולכן לאורך השנים פיתחנו מגוון רחב של פתרונות בנקאיים/ מוסדיים כדי לענות על הצרכים האלה.

הנה מה שיש ללקוחות המדהימים שלנו לומר עלינו